Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: Bosch 444 9 371

Bosch invented for life...

Bosch Klima Servisi

Bosch Home Profesyonel cihaz montajı Bakımı Arıza Teknik Servis Hizmetleri: “Hizmet Sanattır.”

Bosch Klima Servisi Çağırmadan Önce Yapmanız Gerekenler;

Aşağıdaki kontrolleri yaptıktan sonra cihazınızdan sorun devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, cihazı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve Bosch Çağrı Merkezini 444 9 371 arayarak Bosch klima profesyonel servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ekonomik fiyatlarla Orjinal Yedek Parça ve Aksesuarlar ve kumandalarını Temin edebilirsiniz.

Bosch Klima Servislerimizde tüm orjinal yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunur. Garantisi geçmiş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili yeni malzeme ve işçilik verilir.

Bosch Klima Arıza Kodları ve Çözümleri:

Klimam çalışmıyor ne yapabilirim?

Ünite kapatıldıktan hemen sonra açılırsa çalışmaz, Üniteyi çalıştırmak için 3 dakika bekleyin.

Ünitem sıcak hava üflemiyor ne yapabilirim?

Isıtma işleminde, ünite açıldıktan sonra üniteden soğuk hava üflenmesini önlemek için dahili fan 2 ila 5 dakika çalışmayabilir.

Ünitemden koku geliyor ne yapabilirim?

Üniteden, üniteye giren halı veya mobilya kokuları gelebilir.

Cihazımdan Hışırtı sesi geliyor ne yapabilirim?

Yumuşak hışırtı sesi, ünitenin içinde akan soğutma gazının sesidir.

Cihazımdan Su baharı nedir?

Isıtma işletiminde, buzların çözülmesi esnasında dış üniteden su buharı çıkabilir.

Ünitem Çalışmıyor ne yapabilirim?

Devre kesicisinin ya da sigortanın atmış olup olmadığını kontrol edin.

Ünite odayı etkin bir şekilde soğutmuyor veya ısıtmıyor ne yapabilirim?

Filtreleri kontrol edin

Pencerelerin ve kapıların sıkıca kapalı olmasına dikkat edin.

Ünite uzaktan kumanda sinyalini almıyor ne yapabilirim?

Uzaktan kumandanın pilleri eski veya zayıf olup olmadığını kontrol edin.

Uzaktan kumandanın pillerinin doğru takılıp takılmadıklarını kontrol edin.

Bu kontrolleri yaptıktan sonra cihazda sorun devam ederse yada yanık kokusu alırsanız, klimayı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve Bosch Çağrı Merkezini 444 9 371 numaralı Bosch klima servisi’ni arayın yada internet sitemizden online destek‘den yardım alabilirsiniz.

Bosch Klima Arıza Kodları ve Çözümleri:

Run ve Timer lambalarının her ikiside yanıp sönüyor ne yapabilirim?

Dış ünitede anormallik, kompersör arızası, kapasitör arızası, soğutkan yetersiz. Gaz eksik. Bu sorunlu karşılaşırsanız Bosch çağrı merkezimizi arayın.

Timer lambası yanıp sönüyor ne yapabilirim?

Serpantin sansörlerinde anormallik. Bu arızada servislerin müdahalesi gerekir. Yetkili merkezimizi arayın.

Cihazım E57 Arızası veriyor ne yapabilirim?

Yetersiz soğutkan, gaz eksikliği, ara tesisat bakır boru kırık, Kompersör basıncı düşük. Yetkili Merkezi çağırmanız gerekmektedir.

Arıza kodları kontrolleri yaptıktan sonra sorun devam ederse elektrik sigortasını kapatın ve Bosch Çağrı Merkezini 444 0 569 Arayarak Bosch Klima Servis hizmetlerinden yararlabilirsiniz.

Profesyonel Teknik Servis HizmetleriTSE belgeli istasyonlarımız Eğitimli profesyonel personelimiz, İstanbul Geneline hizmet noktaları, Keşif hizmetleri, kumanda tamiri, Orjinal yedek parça ve aksesuarlar, filtre, kumanda temini, Bosch Klima Bakımı, Bosch Klima Montajı, Yaygın servisleri, Türkiye geneli Bosch Klima Servisleri 7/24 hizmeti ve üstün kalitesi ile satış sonrasında’da yanınızda.


Bosch ÇAĞRI MERKEZİ

Bosch Çağrı Merkezini Arayarak Servis Talebinde bulunabilirsiniz yada, Sitemizde Online DestekEkimizle İletişim Haline Geçiniz.

Kapıda Ödeme Avantajı !

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri odaklı belirlediğimiz prensipler gereği sizlere klima ve kombilerinizin arıza giderimi dışında ödeme konusunda da cazip ve uygun fırsatlar sunuyoruz . Bu doğrultuda geliştirdiğimiz müşteri eksenli politikamız gereği sizlere Kredi Kartıyla Kapıda Ödemeavantajı sunuyoruz.

Parça Garantisi

Firmamız profesyonelliği kendine ilke edinmiş olduğundan ve yılların verdiği özgüven ve tecrübe gücünden yararlandığından, sizlere bu güvenin ve tecrübenin ispatını arıza giderimini gerçekleştirdiği klima ve kombilerinizinparçalarına verdiği garantiyle açıkça kanıtlar.

Çağrı Merkezimiz

Bizlere daha kolay ulaşma adına her türlü teknik ve fiziki alt yapısını sağlam bir şekilde kuran firmamız, klima ve kombinizin arıza bildirimini gerçekleştirebilmeniz için kesintisiz çalışan ve günün her saati ve her dakikası size ulaşıp servis talep edeceğiniz çağrı merkeziyle hizmet vermektedir.
BOSCH