Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: General Electric 444 9 371

General Electric Yetkili Servis Merkezi

GENERAL ELECTRİC ÇAĞRI MERKEZİ

General Electiric Çağrı Merkezini Arayarak Servis Talebinde bulunabilirsiniz yada, Sitemizde Online Destek Ekimizle İletişim Haline Geçiniz.

Kapıda Ödeme Avantajı !

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri odaklı belirlediğimiz prensipler gereği sizlere arıza giderimi dışında ödeme konusunda da cazip ve uygun fırsatlar sunuyoruz . Bu doğrultuda geliştirdiğimiz müşteri eksenli politikamız gereği sizlere Kredi Kartıyla Kapıda Ödemeavantajı sunuyoruz.

Parça Garantisi

Firmamız profesyonelliği kendine ilke edinmiş olduğundan ve yılların verdiği özgüven ve tecrübe gücünden yararlandığından, sizlere bu güvenin ve tecrübenin ispatını arıza giderimini gerçekleştirdiği takdirde parçalarına verdiği garantiyle açıkça kanıtlar.

Çağrı Merkezimiz

Bizlere daha kolay ulaşma adına her türlü teknik ve fiziki alt yapısını sağlam bir şekilde kuran firmamız,arıza bildirimini gerçekleştirebilmeniz için kesintisiz çalışan ve günün her saati ve her dakikası size ulaşıp servis talep edeceğiniz çağrı merkeziyle hizmet vermektedir.
GENERAL ELECTİRİC


GENERAL ELECTRİC ÇAĞRI MERKEZİ

General Electric servis İstanbul'un her yerine çözüm ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları General Electiric markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir. İstanbul General Electiric servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. General Electiric servisleri hizmetleri arasında bulunan, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır. General Electiric servis İstanbul'un Avcılar, Bakırköy, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Bahçelievler, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, gibi büyük ilçelerinin yanı sıra tüm ilçe ve semtlerine servis imkanı sunmaktadır. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca İstanbul'un tüm servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten General Electiric servis elemanları alanında uzmanlaşmakta ve her geçen gün kendini güncellemektedir. Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan General Electiric servisi istanbul'un her yerine ulaşmakta ve arızalara profesyonel çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran General Electiric servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

General Electiric servisi İstanbul'un ilçe ve semtlerde verdiği hizmetler;

  • Arıza tespiti
  • Bakım ve Onarım
  • Yedek Parça
  • Montaj

Peki, General Electiric servis İstanbul'un hangi cihazların tamir işlerini yürütmektedir?

  • Klima Bakım, Montaj ve Servisi
  • Dvlumbaz Bakım, Montaj ve Servisi
  • Beyaz Eşya Bakım, Montaj ve Servisi
  • Ankastre Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi

Çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunarak tüm arızalarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Bize ulaşmak için 444 9 371 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online servis talep formunu doldurarak da bize ulaşabilir ve sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. İstanbul General Electiric servisleri ile cihazlarınızın bakım, montaj ve onarım işlemlerini en kaliteli ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.