Lenovo Notebook servisi

Lenovo kalitesi ve servis ağının çok geniş olması her zaman tercih sebebi olmaktadır. Lenovo teknik servisi olarak hizmet kalitemizden ve uygun fiyatlarımızdan ödün vermiyor, işçilik ve yedek parça değişimlerini garantili olarak veriyoruz. Lenovo servisi firmamız yıllardır İstanbul ve çevresine verdiği hizmetlerle sağladığı güven sayesinde ilk tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Firmamız yerinde servis hizmeti veriyor, gerekli durumlarda cihazlarınızı servisimize alarak ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.

Lenovo yedek parça

Lenovo Notebook Tamiri olarak müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap vermenin gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yıllardır bilgisayar sektöründe bulunan firmamız teknolojiyi yakından takip ederek sürekli daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktayız. Lenovo Notebook tamiri yapan birçok firma bulunsa da güvenmediğiniz kişilere bilgisayarlarınızı teslim etmeyiniz. Tamir etmek yerine daha büyük sorunlarla karşılaşmamak bilgisayarlarınızı emin ellere teslim etmelisiniz. Lenovo Notebook tamiri firmamızın hizmetleri saymakla bitmez, ancak sizleri bilgilendirmek amacı ile hizmetlerimizden bir kaçını sayabiliriz.

Laptop tamir ve onarım

Lenovo Laptop servisi olarak yıllardır uzman bir kadro ve deneyimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizi en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Laptopların taşınabilir ve pratik olması avantaj sağlarken daha sık arızalanmalarında dezavantaj sağlamaktadır. Laptoplarınızda oluşan arızalar sizi üzmesin, Lenovo Laptop servisi olarak yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarında firmamız yanınızdadır. Bilgisayarlar konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan, ancak servis hizmeti veren kişilerin daha büyük sorunlara sebep olduğunu biliyoruz. Bu konuda güvenmediğiniz kişilere bilgisayarlarınızı teslim etmemelisiniz. Lenovo laptop servisi firmamızın hizmetlerinden yararlanarak ayrıcalığımız sizde göreceksiniz.