Sony Notebook servisi

Sony kalitesi ve servis ağının çok geniş olması her zaman tercih sebebi olmaktadır. Sony teknik servisi olarak hizmet kalitemizden ve uygun fiyatlarımızdan ödün vermiyor, işçilik ve yedek parça değişimlerini garantili olarak veriyoruz. Sony servisi firmamız yıllardır İstanbul ve çevresine verdiği hizmetlerle sağladığı güven sayesinde ilk tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Firmamız yerinde servis hizmeti veriyor, gerekli durumlarda cihazlarınızı servisimize alarak ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.

Sony yedek parça

Sony Notebook Tamiri olarak müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap vermenin gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yıllardır bilgisayar sektöründe bulunan firmamız teknolojiyi yakından takip ederek sürekli daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktayız. Sony Notebook tamiri yapan birçok firma bulunsa da güvenmediğiniz kişilere bilgisayarlarınızı teslim etmeyiniz. Tamir etmek yerine daha büyük sorunlarla karşılaşmamak bilgisayarlarınızı emin ellere teslim etmelisiniz. Sony Notebook tamiri firmamızın hizmetleri saymakla bitmez, ancak sizleri bilgilendirmek amacı ile hizmetlerimizden bir kaçını sayabiliriz.

Laptop tamir ve onarım

Sony Laptop servisi olarak yıllardır uzman bir kadro ve deneyimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizi en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Laptopların taşınabilir ve pratik olması avantaj sağlarken daha sık arızalanmalarında dezavantaj sağlamaktadır. Laptoplarınızda oluşan arızalar sizi üzmesin, Sony Laptop servisi olarak yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarında firmamız yanınızdadır. Bilgisayarlar konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan, ancak servis hizmeti veren kişilerin daha büyük sorunlara sebep olduğunu biliyoruz. Bu konuda güvenmediğiniz kişilere bilgisayarlarınızı teslim etmemelisiniz. Sony laptop servisi firmamızın hizmetlerinden yararlanarak ayrıcalığımız sizde göreceksiniz.